top of page

Preču atgriešanas politika

Internetveikalā pirktās preces ir iespējams atgriezt 10 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas datuma, ja sūtījuma saņemšanas brīdī tiek konstatēts ražošanas defekts (brāķis). Preci pieņemam atpakaļ, ja tā nav lietota un atrodas preces oriģinālajā iepakojumā.

Iepriekš sazinoties ar mums pa e-pastu siaelyadi@gmail.com, sedzot pasta izdevumus, preci ir iespējams mums nosūtīt atpakaļ. Kad Jūsu atgrieztā prece tiks saņemta un tās kvalitāte tiks pārbaudīta, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par summas atgriešanu preces cenas apmērā vai preces maiņu.

Ja preci iegādājāties kā dāvanu, bet neesat drošs par tās izmēru vai toni, iesakām izvēlēties DĀVANU KARTI, lai gaviļnieks/dāvanas saņēmējs pats varētu izvēlēties sev vēlamās preces, sev piemērotos izmēros.

Mēs paturam tiesības nemainīt preci vai neatgriezt naudu, ja iegādātā prece ir bez defektiem.

Preču cena un apmaksas kārtība

Preču cenas internetveikalā un noformētajā pasūtījumā tiek norādītas eiro ar PVN.

Pasūtījuma apmaksa tiek veikta pirkuma veikšanas laikā ar PayPal vai kredītkartes palīdzību.

Mēs nevaram apvienot atsevišķus pasūtījumus vienam saņēmējam, jo piegādes izmaksas tiek pievienotas katram pasūtījumam atsevišķi.

Pasūtījumiem virs 100 Eur – piegāde ir BEZ MAKSAS.

Piegādes noteikumi

Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts 24 stundu laikā pēc naudas saņemšanas mūsu sistēmā. Latvijas teritorijā prece tiek piegādāta 2-4 darba dienu laikā, ārpus Latvijas 4-14 darba dienu laikā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no saņēmējvalsts.

Ja pasūtījumā iekļautās  preces nav noliktavā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Šajā gadījumā klients par to tiks savlaicīgi informēts.

Pirms pirkuma veikšanas Jums būs iespēja izvēlēties kādu no preces saņemšanas opcijām: preču piegāde uz PIEZĪMĒS Jums norādīto DPD/OMNIVA/VENIPAK pakomātu, vai iespēja izņemt Jums iepriekš apmaksātu un sagatavotu pasūtījumu  Rīgā, Mazajā Nometņu ielā 18, MINI ADRI preču izsniegšanas punktā (veikalā - Lats).

Sūtījuma izmaksas izmantojot pakomātus ir  sākot no 3.50€.

Ir iespēja izvēlēties piegādi ar kurjeru, kas maksā 7,50€.

Privātuma politika

Klienta pienākums ir nodrošināt precīzu kontaktinformāciju, lai viņa pasūtījums tiktu savlaicīgi apstrādāts.

SIA "ELYADI" par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Uzņēmums SIA „ELYADI” apņēmās izmantot iesniegtos personīgos datus klienta interesēs un godprātīgi tos glabāt.

SIA „ELYADI” var apkopot un uzglabāt:

  • personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, e-pastu un tālruņa numuru,

  • rēķina informāciju, tādu, kā kredītkartes numuru un rēķina adresi, kas ir nepieciešams pasūtījuma apstrādei,

  • klienta vēlamo produktu sarakstus, pasūtījumu un darbību vēsturi,

  • klienta saziņas vēsturi ar mums.

 

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Mēs esam tiesīgi atklāt jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu pakalpojumus, piemēram, piegādes uzņēmumiem. Apakšuzņēmēju piesaistes gadījumā mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu datu apstrādātāji nodrošina personas datu konfidencialitāti.

bottom of page